KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16873441

nr 1687 3441

Oljemålningar

ett par, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, Bayerskt bondpar. Olja på duk, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:50:07

16/3 19:38:14 1      Vinnande bud